POZWÓL SOBIE

 Każdy aspekt naszego życia może się zmienić, kiedy my się zmieniamy, ponieważ rzeczywistość jest iluzją, hologramem naszego wnętrza. 

Wystarczy tylko, że sobie na to pozwolisz.

Głęboka medytacja

Praca w Przestrzeni Serca w wysokich wibracjach bezwarunkowej Miłości


Praca z przekonaniami

Praca z podświadomością w celu zmiany niewspierających przekonań


Oczyszczanie Przestrzeni

Oczyszczanie przestrzeni domu, mieszkania, biznesu

Soul Body Fusion

Połączenie Duszy i Ciała po to, by podnieść wibracje i odnaleźć harmonię

Manifestacja Obfitości

Praca z podświadomością w celu kreowania upragnionego życia

Jestem Boską Doskonałością

Czternastodniowy proces transformacji i oczyszczania Ciała i Umysłu

"Niech to co ma przyjść, przyjdzie. Niech to co ma odejść, odejdzie. Zobacz co zostanie"
- Ramana Maharishi

Client Love #1 Designation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam nec iaculis dolor. Morbi commodo quis turpis vel ornare. Phasellus congue commodo pellentesque. Nullam lobortis iaculis rhoncus. Nunc euismod, ligula at accumsan rhoncus, nulla leo dignissim mi, vel tempus magna ligula pretium diam.

Client Love #2 Designation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam nec iaculis dolor. Morbi commodo quis turpis vel ornare. Phasellus congue commodo pellentesque. Nullam lobortis iaculis rhoncus. Nunc euismod, ligula at accumsan rhoncus, nulla leo dignissim mi, vel tempus magna ligula pretium diam.

Client Love #3 Designation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam nec iaculis dolor. Morbi commodo quis turpis vel ornare. Phasellus congue commodo pellentesque. Nullam lobortis iaculis rhoncus. Nunc euismod, ligula at accumsan rhoncus, nulla leo dignissim mi, vel tempus magna ligula pretium diam.

Praca z podświadomością

Konsultacja wstępna: 20 min

 

 

Podświadomość gra pierwsze skrzypce w Twoim życiu. Nie dość, że kontroluje procesy w ciele, takie jak trawienie, oddychanie czy bicie serca, to również przechowuje ogromne ilości informacji. Nigdy nie zapomina tego czego raz doświadczyła i przez to wpływa na Twoje zachowania, myśli i działania w życiu codziennym.

Podświadomość nie rozróżnia co jest dobre a co złe, podtrzymuje instynkty i generuje nasze nawyki. Jeśli masz za sobą trudne przeżycia (kto nie ma?), to Twoja podświadomość będzie tak sterowała Twoimi zachowaniami, aby uchronić Cię przed ponownym doświadczeniem podobnych traum. 

Tak samo jest z przekonaniami. Jeśli w dzieciństwie słyszałaś_eś np. że pieniądze są złe, że trzeba być pokornym i cichym, albo że jesteś głupcem, grubasem, łamagą i na nic nie zasługujesz to te przekonania sterują teraz Twoim życiem i nie pozwalają wybić się ponad to co znasz. 

Zatem jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, wyjść z cienia, zacząć lepiej zarabiać, zmienić swój wygląd, zdrowie, myślenie, a także postawić na siebie i zacząć żyć pełnią życia to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię na konsultację wstępną. Podczas tego spotkania opowiesz mi o tym co chcesz w życiu zmienić, a ja powiem Ci jak możemy tego dokonać. Jeśli zdecydujesz się na współpracę opłata za konsultację zostanie wliczona do opłaty za sesję. 

Na sesjach ze mną możemy dokonać uzdrowienia życia płodowego, zharmonizować i otworzyć czakry, pozbyć się wszystkich blokujących Cię przekonań, a na ich miejsce wpoić nowe wspierające Cię programy i wiele więcej…

Niezwykle ważne i często praktykowane przeze mnie jest także radykalne wybaczanie sobie i innym, które uwalnia nasze serce od ciężaru poczucia żalu i urazy. 

Wszystkie wydarzenia jakie nas w życiu spotkały, zaistnały w wyniku naszych myśli i przekonań.

To co od dziciństwa przekazywali nam rodzice i otoczenie stało się dla nas prawdą. 

Jeśli wychowaliśmy się wśród nieszczęśliwych osób, bojących się żyć pełnią życia czy też pełnych poczucia winy bądź agresji, chcąc nie chcąc nauczyliśmy się wielu negatywnych rzeczy o życiu i świecie.

Tak powstają w nas przekonania typu: “nie jestem dość dobry”, “nie zasługuję”, “wszystko robię źle”, “mam pecha” itd.

W konsekwencji możemy zauważyć w dorosłym życiu, że zachowujemy się tak jak nasi rodzice lub spotykamy podobne do nich osoby. Czy zdarzyło Ci się mieć poczucie, że Twoja przyjaciółka, partner lub współpracownik zachowuje się dokładnie tak jak Twoja matka czy ojciec?

Zdarza się, że obwiniamy za swoje niepowodzenia innych ludzi, jednakże tylko my sami mamy wpływ na nasze doświadczenie. To nasze myśli o sobie i świecie blokują nas przed osiągnięciem sukcesów oraz przed spełnieniem najskrytszych marzeń.  Osiągając spokój umysłu, odnajdując w nim harmonię i równowagę odzwierciedlamy to w naszym życiu. 

Umów się na sesję ze mną już dziś, aby zmienić swoje życie na to, którego pragniesz.

Zmiana przekonań
i uczuć

Czas trwania sesji: 60 – 90 min

 

Soul Body Fusion połączenie Duszy i ciała

Czas trwania sesji: 30 min

Inwestycja: 25 euro

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do ciała fizycznego. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia.

Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha.

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy wprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.” J. Crowley

Połączenie Duszy i Ciała to nasz naturalny stan, jednakże w trakcie naszego życia doświadczamy traum, ciężkich przeżyć i negatywnych emocji, które powodują rozstrojenie wibracji pomiędzy Ciałem i Duszą. Kiedy następuje połączenie i zestrojenie energetyczne między naszą Esencją a Ciałem fizycznym odczuwamy pełnię siebie. Odkrywamy swój potencjał i pozwalamy mu by zaistniał w naszym życiu.
Proces Soul Body Fusion to cudowne połączenie i harmonizacja Duszy z Ciałem. Ta wspaniała metoda ugruntowuje nas i podnosi wibracje naszego Ciała.

Manifestacja obfitości to nie tylko spełnianie największych marzeń. To przede wszystkim życie w ciągłym przepływie, w zdrowiu, spokoju i miłości.

Masz czasem poczucie, że idzie Ci “pod górkę”? Mówisz, że “masz pecha”, albo “los Ci nie sprzyja”?

Żyjąc świadomie i emanując energią Miłości i akceptacji jesteś w stanie wpływać na wydarzenia swojego życia i sprawiać by na codzień wszystko działo sie po Twojej myśli.

Dzięki sesjom ze mną pozbędziesz się negatywnych przekonań, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz, oczyścisz swoją energie życiową, uzdrowisz swoje życie płodowe dokonasz radykalnego wybaczania i odkryjesz swoją prawdziwą MOC i pełny potencjał.


Manifestacja Obfitości

Czas trwania sesji: 60 – 90 min

 

Jestem Boską Doskonałością to dwutygodniowy, grupowy proces stworzony przeze mnie i Alicję Maziarz.

Jest to program opierający się na poście sokowym podczas którego odkrywamy wspólnie naszą wewnętrzną Moc i potencjał.

Podczas tych dwóch tygodni zagłębiamy się w siebie rozoznając uwarunkowania i programy naszego umysłu. Podczas spotkań na żywo dwa razy w tygodniu, pracujemy w grupie nad naszymi przekonaniami dotyczącymi jedzenia i postrzegania siebie. Korzystając z medytacji Theta Healing usuwamy niewspierające nas przekonania i robimy miejsce na nowe.

W trakcie tych czternastu dni pomagamy uczestnikom:

  • pożegnać kompulsywne odżywianie,
  • pokochać siebie,
  • pozbyć się wielu przekonań dotyczących jedzenia i własnego wyglądu,
  • wejść na ścieżkę zdrowego odżywiania,
  • wyeliminować szkodliwe nawyki,
  • odzyskac klarowność umysłu i lekkość w ciele,
  • oczyścić ciało,
  • odkryć swój potencjał i wiele więcej…..

Jestem Boską Doskonałością

Czas trwania kursu: 14 dni

 

Oczyszczanie przestrzeni

Czas trwania sesji: 40 min


Często mówi się “dom z duszą” i faktycznie są takie pomieszczenia, gdzie już od wejścia czujemy się miło i przyjemnie, jak otuleni ciepłym kocem. Istnieją także miejsca, z których chcemy jak najszybciej wyjść, do których nie lubimy wracać czy też których nikt nie odwiedza.

Oczyszczanie przestrzeni, w której mieszkamy, przebywamy i pracujemy jest bardzo ważne dla naszego samopoczucia i zdrowia.  

Każdy z nas emanuje nieustannie energią swoich myśli, uczuć i emocji. Te energie nie rozpływają się w przestrzeni tylko pozostają w niej i oddziałują na nas jeszcze przez długi czas. 

Niektóre pomieszczenia pamiętają m.in.: śmierć, głód, biedę, przemoc, cierpienie, brak wsparcia i miłości i wiele więcej.

Na miejscach ciążą zarówno złożyczenia i  klątwy ,jak również mogą w nich przebywać dusze zmarłych.

Oczyszczanie domu, działki czy miejsca pracy za pomocą Theta Healing jest pełne i natychmiastowe. Nasze miejsca stają się lekkie i napełnione energią bezwarunkowej Miłości Stwórcy. 

Dzięki takiej sesji transakcje sprzedaży nieruchomości stają sią łatwiejsze, biznesy odzyskują potencjał i moc, a domostwa stają się przytulne i bezpieczne jak nigdy dotąd.