theta healing medytacja transformacja zycia ucze obfitosc pelnia zycia traumy blokady przekonania dusza cialo transformacja akceptacja

Wspaniale, że tu jesteś

Nazywam się Magda Maria.

Jestem Istotą pełną życia, pozytywnej energii i wewnętrznego światła, która dzieli się z innymi swoimi darami.

Z pośrednictwem znanych mi metod pomogę Ci przejść wewnętrzną transformację i odmienić Twoje życie. Nauczę Cię jak żyć w polu serca i kreować rzeczywistość odpowiednio do Twoich potrzeb, a także jak manifestować swoje marzenia.

Kilka lat temu postanowiłam zmienić swoje życie. Wszystko zaczęło się od zmiany sposobu odżywiania, otwarcia się na medytację i pogłębiania wiedzy. Jednak prawdziwa rewolucja wydarzyła się kiedy połączyłam pracę z podświadomością i energią.

Jestem certyfikowanym Theta Healerem i praktykiem metody Soul Body Fusion. Razem z Alicją Maziarz stworzyłam program “Jestem Boską Doskonałością”, dzięki któremu kilkanaście kobiet przeszło wewnętrzną transformację.

W ostatnich latach wyszłam z kompulsywnego objadania się, obsesji na punkcie wyglądu i wagi ciała. Odkryłam także swoją kobiecość, pokochałam siebie i odkryłam swoją wewnętrzną moc. Droga ta doprowadziła mnie do odkrycia moich pasji i talentów, dzięki czemu mogłam zrezygnować z pracy na etacie i zaczęłam żyć tak jak chcę.

Dzięki połączeniu mojej wiedzy z osobistym doświadczeniem, bezpiecznie przeprowadzę Cię przez zmiany, których pragniesz.

Głębokie medytacje

Sesja prowadzona w Przestrzeni Serca w wykorzystaniem wysokowibracyjnej, bezwarunkowej Miłości

Kreacja rzeczywistości

Zmiana przekonań, myśli oraz nawyków połączona z transformacją emocji sprawią, że zaczniesz żyć życiem, którego pragniesz.

Mentoring

Podczas sesji pokażę Ci jak wspierać Twoje nowe nawyki i przekonania w życiu codziennym.

Świadoma kreacja

Pracując z przekonaniami, które blokują Cię przed osiągnięciem tego, czego pragniesz, otwierasz się na nowe możliwości, jakie daje Ci świadoma kreacja.

Dzięki sesji ze mną, nie tylko dokonasz zmian w swojej podświadomości i podniesiesz swoje wibracje, ale także nauczę Cię jak wspierać się na co dzień w zmianach, których pragniesz dokonać.

“W bezkresie życia, w którym jestem, wszystko jest doskonałe, całkowite i pełne”
L.Hay

01

Czy te sesje są dla każdego?

Tak. Z sesji może skorzystać każdy kto jest otwarty na zmiany.

02

Czy mogę zmienić każde niewspierające mnie przekonanie?

Oczywiście. Dzięki wolnej woli możesz zmienić każde przekonanie

03

Ile czasu trwa sesja?

Sesja trwa od 1 – 1,5 godziny.